На черкащині, ше не всі знають про нові стогривневі банкноти. Тож щасливчикам які отримали уже новенькі купюри доведеться зіткнутись з деяким непорозумінням. Такий казус відбувся із жителем с. Червона Слобода Черкаської області, Павлом Прибішем.
“Ось нарешті банкомат видав мені новесеньку, стоґривневу курлюру, – пише Павло Прибіш на своїй сторінці у фейсбуці. Шкода було розтаватись з таким гарним витвором дизайну але не було куди діватись. Йшов повз ринок, там де саджанці й всілякі рослинки продають, та й думаю придбаю собі черешеньку. Все йшло нормально поки я не дістав свій скарб. Мужчина який “барижить легенями нашої планети” довго роздивлявся ті 100 грн. і дійшов до висновку що я “машеннік” :
“Єслі ти думаєш, шо я з села і не розбираюсь в грошах, то ти ошибаєся. Зараз любий дурак на плінтері напічатає шо угодно. А ти хотьби партрет в бік поставив. Зразу видно шо паддєлка!” – пояснював продавець.
Я хотів було пояснити, що це нова банкнота і т.д. Але цей дядько дістав телефон і було збиравая в “мєнтуру” дзвонить. Потім він сказав шо це довго возиться і шоб йшов “отцюда”.
Я запропонував подзвонити в Нову Патрульну Поліцію, типу ці рєбята швидко розбираються з ділами, але ні я, ні той дядько не знали номера імєнна нових поліzzіонерів.От такоє. Теперка сиджу вдома без черешні але з новесенькими грошима”
Тож будьте уважними. В обіг також вже вийшла нова банкнота 500 гривень. Пояснюйте продавцям що це не підробка, а оновлена купюра.
Додаткова інформація: Павло Прибіш – 23 роки, вища освіта, учасник АТО.
У серпні 2014 року пішов добровольцем до лав Збройних сил України. Служив в 54-му окремому розвідувальному батальйоні. В жовтні 2014 виуонував бойові завдання в секторі “М” (Маріупіль). В березні 2015 року переведений до 131-ого окремого батальйону в званні молодшого сержанта на посаду командира відділення. У вересні 2015 року демобілізований в запас.
No Comments