Студентка УДПУ очолила регіональний осередок аникорупційного бюро (фото)

Опубліковано: 13.04.2016

resizeВ Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини пройшов антикорупційний семінар, на якому студенти вишів міста змогли дізнатися про дієві механізми боротьби з корупцією в навчальних закладах. Повідомляє Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини.

Представники Студентського антикорупційного бюро Микита Андрєєв (голова бюро), Олександра Новик та Микита Євстіфеєв донесли до аудиторії багато корисної інформації та поділилися прикладами з власної практики, успішними адвокасі-кампаніями по боротьбі з корупційними схемами у ВНЗ. До слова, з подачі бюро вже порушено п’ять судових справ щодо неправомірних дій провідних вишів України. resize (5)

Під час проведення семінару відбулася презентація Студентського антикорупційного руху. Нагадаємо, що такий важливий у нинішній час студентський проект як Студентське антикорупційне бюро стартував у лютому нинішнього року, коли у Кіровограді відбувся Всеукраїнський студентський антикорупційний форум. Тоді у заході взяли участь більше 100 студентських лідерів з усіх регіонів України. Вони обмінялись досвідом успішних антикорупційних кампаній, прослухали курс тренінгів та обговорили подальші спільні дії в боротьбі з корупцією у вищих навчальних закладах. Результатом Форуму стало ухвалення резолюції та створення Студентського антикорупційного бюро. Як бачимо, воно стає майданчиком, об’єднуючим студентські антикорупційні ініціативи. Студентські активісти проводять антикорупційні семінари в усіх регіонах України для того, щоб студенти на місцях змогли отримати знання і досвід, необхідні для активізації антикорупційної діяльності.resize (6)

Учасники антикорупційного семінару в УДПУ обговорили цілий ряд питань: законодавчі засади та інструменти боротьби з корупцією; корупція при вступі до вищих навчальних закладів; зовнішнє незалежне оцінювання як запобіжник корупції при вступі до вишу; боротьба з корупцією в навчальному процесі тощо.

Представники Студентського Антикорупційного бюро підкреслили, що їх підтримує ряд недержавних організацій і проілюстрували ряд установ, до яких слід звертатися у разі вияву корупційних схем різного характеру. Крім того, на прикладі Уманського державного педагогічного університету, студенти дізналися, яким чином можна моніторити крупні фінансові операції та тендери державних установ .

resize (3)На семінарі студенти обрали голову уманського осередку Студентського антикорупційного бюро. Нею стала студентка 4 курсу факультету української філології УДПУ Наталія Груша. Вже невдовзі Уманський осередок САБ (Студентського антикорупційного бюро) почне активну діяльність в нашому місті. Тож побажаймо  йому успіхів!

DSC_4760(2) DSC_4773(1)

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.