Американці на черкащині садитимуть дерева

Опубліковано: 14.04.2016

14 квітня в Черкаському парку будуть садитись нові дерева, про що говориться в комунальному підприємстві “Дирекція парків”. Активісти, небайдужі люди та представники обласної і міської ради садитимуть у парку Хіміків саджанці катальпи. Це дуже красиве та надзвичайне дерево, з велиеими листками та красивим цвітом. Квіти дуже пахучі, чимось схожі на суміш каштанового та бузкового цвіту. Проте мають унікальні й неповторні дзвіночки, частіше білого кольору, з цятками і смужками

1103-07Акція відбудеться за ініціативи Громадської ради при Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. За підтримки Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства та КП “Дирекція парків”.

Доопоможе  озеленювати місто Черкаси гість із США, відомий волонтер корпусу Миру Рон Рівз та громадська діячка, фотограф зі США Кендес Ноулен.

Комунальне підприємство “Дирекція парків” закликає усіх небайдужих приєднатись до акції озеленення міста. Та не лише обмежитись висаджуванням дерев, а по завершенню благодійної акції, приходити та доглядати за тендітними та красивими катальпами. Об’єднавшись, жителі міста зможуть створити “алею дружби”. Потрібно вкласти лише любов, терпіння, трішки часу та трудолюбивість.

1103-07

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.