Голова Верховної Ради – Андрій Парубій

Опубліковано: 14.04.2016

14 квітня народні депутати проголосували за  кандидатуру Андрія Парубія. Тож за результатами голосування: «за» – 284 депутати, «проти» – 25, А. Парубія було обрано на посаду голови Верховної Ради.

Парубій, під час виступу пообіцяв, що український парламент обов’язково збільшить комунікацію з суспільством. А також нагадав, що минуло рівно 2 роки, як секретар РНБОУ, підписав наказ щодо початку анти-терористичної операції на Донбасі.

PZ_IMG_2265_resize«Сьогодні в нас усіх і в нашої держави – відповідальний день. Це не просто є призначення уряду. Це демонстрація. Що Україна здатна давати відповіді на найважчі виклики. Це найтяжчий час для модерної держави. Окупанти стоять на нашій землі. Але найбільший ворог – внутрішня боротьба» – заявив Парубій.

«Ми можемо не погоджуватися щодо тактики. Але в стратегічних питаннях ми єдині: демократична влада і демократична опозиція. Парламент став тим майданчиком, який допоміг змінити владу в Україні. Ми маємо підвищувати інституційну спроможність України, але один спікер цього не зробить», – визнав Парубій.

Тож, А. Парубій закликав парламент працювати спільно на Україну, а не на власні амбіції.

0DF42F29-25EC-48DC-800F-32A97CAE7E98_w640_r1_s

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.