Як на Черкащині вшановують пам’ять героїв АТО (фото)

Опубліковано: 14.04.2016

8580603014 квітня на Черкащині відзначають  день, коли почались воєнні дії в зоні АТО.

Пам’ятною ходою вшановують честь воїнів-героїв, які мужньо та віддано бились за безхмарне та мирне небо України. АТО. Дана подія зібрала майже півтисячі черкащан. Серед людей також були і родичі атовців, бійці “Азову”, “Айдару”, “Донбасу”, прикордонники та інші військові. До акції долучились курсанти Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля та студенти усіх вищих навчальних закладів міста.
Пам’ятна хода на честь Героїв АТО зібрала майже півтисячі черкащан (ФОТО)

Як на Черкащині вшановують пам'ять героїв АТО (фото)

Попереду колони тримали портрети загиблих героїв в зоні АТО. Як відомо на сьогоднішній день відомо що по всій Україні 2860 загиблих, із яких 104 родом із Черкащини. Тож пам’ять загиблих вшановували гаслами “Слава Героям російсько-української війни!”, “Герої не вмирають”, “Сильна армія – сильна Україна!” тощо.

Як на Черкащині вшановують пам'ять героїв АТО (фото)

Учасники мітингу рушили до Долини троянд, де було організовано для солдат пригощання кашею та спілкування із рідними загиблих військових.

За словами директора департаменту оргзабезпечення Черкаської міськради Лілії Маліщук, “Пам’ятну ходу з нагоди вшанування початку антитерористичної операції внесено як пам’ятну дату Черкас, тож її відзначатимуть щорічно 14 квітня.”

Як на Черкащині вшановують пам'ять героїв АТО (фото)

У мережі з’вився сайт що називається “Книга пам’яті полеглих за Україну”, де є зареєстровані бійці з черкащени, які полягли за мирне життя України. На сайті подана інформація про героя АТО, дата народження, дата та місце загибелі, звання, посада, місце в якому служив та обставини смерті. Авторами  проекту “Книга Пам’яті”є –  Максим Попов (засновник та редактор книги), Ярослав Тинченко, Герман Шаповаленко, Сергій Коваленко та Світлана Віговська.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.