У Худяках центральна площа проектувалася масонами? (фото)

Опубліковано: 14.04.2016

У селі Худяки Черкаського району, через Google карту помітив незвичайне явище, алеї центральної площі села спроектовані у вигляді пентаграми. Громадський діяч Максим Михлик пише про це відкриття у своїй сторінці на фейсбуці.

12977103_1118718581512417_6432328368073355239_o

“Окультизм? Сатанізм? Червона магія? В с. Худяки головна площа викладена у формі пентаграми, з постаментом Леніна по центру. Хоча Леніна там вже немає, але вулиця його імені ще залишилась. Отже це діюче окультне місце, яке ще може використовуватись членами ВКП (б) у таємних червоних месах. Будьте обережні і не випускайте дітей на вулицю, а то їх можуть вивезти в Худяки і прийняти в «жовтенята» – жартівливо написав Максим.

Пентаграма завжди асоціюється з магією, і багато людей, які цікавляться різними субкультурами та практикують у поклонінні новим “релігіям”  вірять у зображення пентаграми, носячи її. У Християнстві п’ятикутна зірка використовується, для того щоб символічно зобразити 5 символічних ран Ісуса. Не секрет, що пентаграму асоціюють також з масонством.

То ж який сенс в собі несе центральна площа с. Худяки? Кожному думати про своє, вірити у свої страхи та обирати свої переконання. Хтось почне шукати істинні докази. Все ж таки, це може бути просто красива зірка у центрі села, яка мала бути унікальною та нестандартною прекрасою.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.