За “законом Савченко” на волю на Черкащині вийшли вбивці та шахраї

Опубліковано: 14.04.2016

У поліції запевняють, що колишні злочинці – під їхнім контролем. Та випливає питання, чи можемо ми спокійно спати, знаючи що шахраї та вбивці гуляють околицями міста? 

А тим більшЗа е, відпускати дітей на прогулянку, чи до школи маємо пм’ятати, що на Черкащині під дію «закону Савченко» підпадає 1830 чоловік. І сьогодні 137 чоловік вже вийшли на волю. Про це повідомив Віктор Іванько заступник начальника ГУНП в Черкаській області під час сьогоднішньої прес-конфренції.

З усіх хто вийшов на волю: 12 осіб були засуджені за умисні вбивства, 12 – за грабежі, 1 – за розбої, 8 – за умисні тяжкі злочини, 24 злочини пов’язані з незаконним обігом наркотиків, 43 – за крадіжки. Також на волі шахраї та ґвалтівники.

За словами Віктора Іванька, за тими, хто прийшов з місць позбавлення волі ведеться адміністративний нагляд. Загалом понад 1700 осіб перебуває на профілактичному обліку. У людей є певні обмеження: у вечірній час вони мають бути обов’язково вдома, та постійно  мають проходити перевірку  у дільничого.

«Люди, які раніше скоювали злочин та відбували покарання постійно перебувають під контролем поліції. Ми працюємо у цьому напрямку. Порівняно з минулим роком, ми встановили більше адміністративних наглядів, щоб колишніх злочинців уберегти від скоєння нових злочинів і щоб від цього не страждали оточуючі», – зазначив Віктор Іванько.

Та чи є доцільним і правильним, те що злочинці, вбивці та розбійники ходитимуть просто так по вулицях міста? Кому вирішувати?

Тож, бережіть себе та будьте обережними!

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.