На Черкащині міліціонери промишляють браконьєрством (відео)

Опубліковано: 15.04.2016

lovlya_karasya_osenyu_foto_15У Черкаській області правоохоронці теж вийшли порибалити. Але вже для того щоб ловити браконьєрів.

Рано вранці біля села Худяки починається інтенсивний рух. Світло від фар машин то тут, то там. Любителі риболовлі намагаються не втратити момент момент, щоб наловити смачної рибки. Вода потепліла і сюди – в протоки з усією річки сходиться на нерест лящ. Ловити в цей період категорично заборонено навіть на вудку. Проте це не усіх зупиняє. Вся територія всіяна сміттям і обривками мереж – це місце приваблює не тільки дрібних рибалок, а й досвідчених браконьєрів.

Своє добро браконьєри маскують дуже ретельно. Тому берег доводиться ретельно обшукувати метр за метром.

Після ретельного обшуку, в квадраті приблизно метрів 5  знайшли штук 10 мереж. Знайшлась і риба, вона, швидше за все, витягнута зовсім недавно, тому, що ще жива. Це – стандартна практика браконьєрів. Улов і мережі вони намагаються ховати подалі від того місця, де ловлять рибу. Тоді довести що-небудь – нереально. Можливо, саме тому порушники і не особливо ховаються, а іноді навіть у відкриту встановлюють заборонені мережі. Начебто і мережі є, і риба є, та й чоловіки на простих рибалок не схожі. Але для складання протоколу цього мало. Інспектор повинен затримати браконьєра буквально з уловом в руках.

“Я стелив сітки? Та ну я ніякі сітки не стелив, ви що? Он тільки що ходив до містка, дивився де прогресті, ось так очерету набито!” –  так викручуються досвітчені рибалки та браконьєри

Свої права вони знають дуже добре, визнаються інспектори. Багато хто працює з відома контролюючих інстанцій. Та й самі правоохоронці часто грішать незаконним рибальством.

“Вчора ввечері був затриманий колишній співробітник органів внутрішніх справ. Зараз займаються цим питанням, розглядають”, – розповідає начальник ГУ рибоохорони в Черкаській області Дмитро Дядик. Але ось чи доведуть справу до кінця – ще не факт. Велика частина кримінальних проваджень, відкритих проти браконьєрів, закривається відразу після першого судового слухання.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.