Уманські лісники прибирають ліс вздовж траси

Опубліковано: 15.04.2016

4.1Справжнім стихійним лихом цієї весни стає засмічення лісових масивів. Тому лісникам Уманьщини доводиться не лише садити та доглядати ліс, а й доводиться ще прибирати сміття. Боряться з таким явищем щорічно. Тому що не всі люди мають високий рівеь екологічної культури. Особливо страждають від людського недбальства насадження уздовж автошляхів. На одній з ділянок траси Черкаси – Вінниця лад наводили працівники Собківського лісництва Уманщини.

За словами лісничого підрозділу Петра Шевчука прибирали довкілля 15 працівників лісової охорони. Зібраний “урожай” склав приблизно 12 кубометрів сміття. Проте йдемо на рекорди, це менше ніж минулих років. Що надає натхнення на плідну співпрацю лісничим Уманщини. Тож, прибрали 10 кілометрів придорожніх лісів.

підготовка-до-висадки-дерев-6

– Дуже прикро, що золоте правило «чисто не там, де прибирають, а там де не смітять», залишається в житті недостатньо використостовуваним, – говорить директор Уманського лісгоспу Іван Назаревич. – Усі хочуть жити у чистому місті, ходити до чистих та затишних лісових масивів та річок, а от прибрати за собою під силу виявляється далеко не кожному. Ліси – це наше спільне багатство, тож давайте цінувати та оберігати його разом.
Шануймо природу та бережімо довкілля!

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.