Черкаський студент привіз дві золоті медалі з чемпіонату України з кікбоксингу

Опубліковано: 17.04.2016

Студент факультету фізичної культури, спорту і здоров’я, ЧНУ ім.Б.Хмельницького, Роман Щербатюк привіз дві золоті медалі з чемпіонату України з кікбоксингу. Змагання проходили 7-10 квітня у місті Бровари Київської області.

Вісімнадцятирічний кікбоксер посів перші місця у розділах лоу-кік (низький удар) та фул-контакт («повний» контакт)        серед старших юніорів.

– Я тренуюся 6 разів на тиждень, кожного ранку виходжу на пробіжки, дотримуюся режиму дня та спарингуюся з досвідченими спортсменами, – розповів Роман. – Перемога далася важко через тривалу перерву в змаганнях».

Тренують Романа тренер дитячо-юнацької спортивної школи «Вулкан» Сергій Тутик і професор, доктор педагогічних наук, президент Черкаської обласної федерації спортивних одноборств (кудо) Андрій Артюшенко. Андрій Олександрович щиро захоплюється цілеспрямованістю студента. Адже хлопець навчається лише на 2-му курсі, а вже досяг високих результатів у спорті та сумлінно навчається.

– У ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я студенти займаються кудо, але Роман Щербатюк бере участь у змаганнях із багатьох інших видів бойових одноборств і постійно виборює призові місця. У 2015 році Роман привіз золото з кубку України з кудо та срібну медаль із чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства, – зазначив Андрій Артюшенко.

1956-e1460616244328

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.