Індивідуальні номери на автомобілі для особливих?

Опубліковано: 17.04.2016

Який порядок замовлення індивідуальних номерних знаків на транспортний засіб? Та чи можна замовити індивідуальні номери? Як-то кажуть, самовиразитись.
Індивідуальні номери на автомобілі для особливих?Індивідуальні номерні знаки дійсні виключно на території України. Для участі в міжнародному русі використовуються номерні знаки, що відповідають вимогам Конвенції про дорожній рух (995_041).
Комбіноване використання реєстраційних номерних знаків транспортних засобів та індивідуальних номерних знаків, закріплених за цим транспортним засобом, забороняється.
На індивідуальні номерні знаки забороняється наносити написи:
дискримінаційного характеру за ознаками мови, расової та національної належності, ставлення до релігії, ненормативного походження; різні інші написи (дискримінаційні за ознаками соціального й майнового стану, статі, освіти, роду та характеру занять, місця проживання).

У разі, якщо індивідуальний номерний знак починається з двох окремих літер, їх сполучення не повинно збігатися з літеросполукою, що використовується для позначення адміністративно-територіальної належності. За одним транспортним засобом може бути закріплено лише один комплект індивідуальних номерних знаків.

Для замовлення індивідуального номерного знака власник транспортного засобу має потдати такі документи до Управління стандартизації Головного сервісного центру МВС:
– заяву на виготовлення індивідуальних номерних знаків;
– свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або його копію;
– довіреність, оформлену в установленому порядку (за
відсутності власника транспортного засобу);
– особистий паспорт заявника;
– установчі або статутні документи юридичної особи чи їх копії (за потреби);
– документ, що засвідчує державну реєстрацію символіки або
логотипу юридичної особи (у разі нанесення логотипу або символіки
на індивідуальний номерний знак) або його копію;
– копію посвідчення члена громадської організації (за потреби).
Отож, за місяць можна буде отримати свої індивідуальні номери, та залишитись задоволеними, що “не так як у всіх” сірі буденні номера. Проте, слід пам’ятати головні правила. За більш детальною інформацією звертайтесь в будь-який територіальний сервісний центр МВС у Черкаській області.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.