Антон Яценко про ремонт Уманської школи №5 (відео)

Опубліковано: 18.04.2016
“Шановні мешканці міста Умань!

Як Ви знаєте, в Умані є загальноосвітня школа №5 (вул. Київська, 19), яка багато років не ремонтувалася. Зараз вона в дуже жахливому стані, оскільки там велика тріщина, яка стала причиною появи грибка, що негативно впливає на здоров`я дітей, вчителів та всіх відвідувачів школи.
Тому, дізнавшись про цю проблему, я негайно вжив ряд заходів, і цю проблему фактично вирішено. Так, за моїм зверненням та за пропозицією депутатів фракції Партії «Відродження» в Черкаській обласній раді була виділена освітня субвенція в розмірі 1,8 мільйона гривень на місто Умань, з яких 1,2 мільйона гривень піде на ремонт школи (що не допустить її руйнування).
Починаючи з червня і фактично до вересня, будуть проведені всі необхідні роботи по ремонту школи. Я тримаю це питання під контролем, щоб жодну копійку, як то кажуть, не вкрали і все було використано за призначенням, і сподіваюсь, що це питання буде вирішено.
Далі, я, як народний депутат разом зі своїми колегами, депутатами фракції Партії «Відродження» в Черкаській обласній раді будемо працювати над тим, щоб було виділено додаткові кошти на ремонт фасаду зазначеної школи.
Я впевнений, що до 1 вересня ми забудемо про цю проблему.
Я й надалі буду працювати на благо уманчан!” – повідомляє 
Антон Яценко на своїй сторінці у фейсбуці.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.