Уманські вівчарки показали першість у виставці (фото)

Опубліковано: 18.04.2016

100 2718

16 квітня в Умані відбулася 10 монопородна виставка німецької вівчарки. Міжнародна кінологічна федерація (FCI), Кінологічний союз України (UKU) та його Уманське міське відділення знову зібрали в місті кращих представників кращої, на їхню думку, породи собак – німецької вівчарки.

62 учасники змагань приїхали з Усієї України: Києва, Кіровограду, Вінниці, Черкас, Одеси, Миколаєва, Херсона і звичайно, з уманських розплідників.

100 2720

Організатори зазначають, що цього року відносно мало учасників. В минулі роки на змагання привозили понад 200 собак на виставку, і не лише з України, але й з Молдови, Білорусі, Росії. Та й з України було набагато більше представників. Нині через непрості політичні й економічні обставини багато розплідників не змогли взяти участь у виставці, хоча й визнають, що це дуже престижні змагання і головний суддя заходу – кермайстер SV – Friedrich Gerstenberg – фахівець дуже високого класу.

100 2735

– Кожна така виставка, це що виклик та іспит не лише для собаки, але й для господаря, для цілого розплідника, – розповідає уманчанин Ігор. – І хоча зараз це доволі дорого, в зв’язку з курсом валют, все одно нам треба популяризувати себе. Для господарів німецьких вівчарок та утримувачів розплідників це не просто питання престижу, але й майстерності. Ми багато працюємо над чистотою породи, вишколом і тому уманська вівчарка знана і запитувана в Україні та за кордоном.

Серед іспитів, які проводили для вівчарок в рамках виставки, були: вимірювання, тестування, стійка, витримка, пробіжка, реакція на подразники, постріл, голос господаря). Після визначення кращих за всіма показниками собак їхнім господарям вручили заслужені нагороди.

100 2726

100 2734

100 2744

100 2749

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.