Запорізька “горіхова мафія” продовжила “гастролі” в Черкаській області

Опубліковано: 22.04.2016

скачанные файлы (1)Після Одеси запорізькі податківці намагалися відібрати горіхи в Черкаській області.

Група запорізьких податківців, яка нещодавно наробила шуму в Одесі, знову опинилася в центрі скандалу.

Ті ж самі люди “відзначилися” в селі біля Умані, в Черкаській області. Як і в Одесі, вони намагалися конфіскувати у місцевих підприємців вантаж з волоськими горіхами. Про це на сторінці в Фейсбуці повідомила активістка “Автомайдану” Катерина Кувіта. Дізнались Умань News у “depo Запорожье”.

За словами автора статті, податківці в супроводі автоматників і з порожніми фурами приїхали на склад горіхів в селі Кочержинці Уманського району. Власникам вони пред’явили постанову запорізького суду про вилучення документів. Але відібрати вони намагалися не паперу, а товар. Назва фірми, якій стосувалося постанову, і її адресу не збігалися з тієї, до якої вони приїхали. Крім того, “процесуальні дії” відбувалися вночі, що є незаконним.

Допомогти підприємцям приїхали активісти (“Правий Сектор”, “Самооборона”, “Автомайдан”). Підійшли і місцеві жителі – з півтисячі людей. Почалися сутички – податківці били людей і бризкали в них газом. “Кілька постраждалих, у однієї жінки перелом руки, інші з отруєннями та опіками від газу”, – повідомляє активістка.

Все-таки в кінці кінців на місце прибула поліція, яку викликали місцеві.

В конце концов на место прибыла полиция, которую вызвали местные. Податківці залишили склад і поїхали звідти. Також повідомляється, що “горіхова мафія” після Черкаської області повернулась на Одещину, де завітали на ще один склад, але він виявився порожнім.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.