Бондаренко хоче, щоб вагітних у Черкасах возили безкоштовно

Опубліковано: 25.04.2016

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час засідання виконавчого комітету дав завдання департаменту житлово-комунального комплексу, аби там вивчили питання безкоштовного проїзду у тролейбусах школярам та студентам.

До пільгових категорій Бондаренко попросив додати і вагітних жінок, повідомляє “Дзвін“.

“Даю доручення департаменту житлово-комунального комплексу вивчити питання безкоштовного проїзду школярів і студентів у Черкасах. Є пропозиція подивитися ще інші пільгові категорії, включаючи вагітних жінок. Це соціально важливі речі, які повинні підтримуватися”, – каже мер Черкас.

Також він додав, що у рамках соціального партнерства із ПАТ “Азот” підприємство забезпечить КП “Черкасиелектротранс” спецодягом.

“Враховуючи те, що соціальне партнерство із “Азотом” продовжується, підприємсвто готове забезпечити європейським спецодягом комунальне підприємство “Черкасиелектротранс”, де була б емблема Черкас. Тож даю доручення і розробити цю емблему. Уже готові до пошиву близько 400 комплектів. Ми повинні відрізняться від інших міст, почнемо із культури праці”, – сказав мер Черкас.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.