За ініціативою Антона Яценка “дорогу смерті” відремонтовано (відео)

Опубліковано: 25.04.2016

“Дорогі мешканці, – повідомляє Антон Яценко на своїй сторінці у фейсбуці, – Черкаської області, зокрема Умані, Христинівки, Христинівського, Уманського районів, а також інших районів, які прилеглі до міст Умань та Христинівка!
Хочу повідомити про гарну новину. Дорогу, яку вже в народі прозвали «дорога смерті» між Уманню та Христинівкою відремонтовано (проведено ямковий ремонт). До цього передувала дуже велика кількість акцій, протестів людей. Я їм всім вдячний за це.
Також я, як народний депутат провів ряд зустрічей у Кабінеті Міністрів України, в Черкаській обласній державній адміністрації з приводу ремонту дороги. Звертався до Голови Черкаської обласної адміністрації Ткаченка Юрія Олеговича до Державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України», Голови Державного агентства автомобільних доріг України Батищева Андрія Васильовича з проханням як найшвидше відновити дорожнє покриття між Уманню та Христинівкою.
Саме за моїми зверненнями дорогу відремонтовано. Я дуже радий, що це сталося. Викладаю, як завжди, офіційну переписку з цього питання. Я й надалі буду відстоювати інтереси всіх черкащан, зокрема в питаннях будівництва доріг.”

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.