Антон Яценко розповідає про викриття нарколабораторії в Умані (фото)

Опубліковано: 28.04.2016

Друзі! Повідомляє народний депутат, Антон Яценко, на своїй сторінці у фейсбуці.
Вчора, працівниками Служби безпеки України було викрито нарколабораторію у селі Родниківка Уманського району, яку заснувала всім відома наркоторговка Євдокія Клименко (за прізвиськом Дуся) разом зі співучасницею Юлією Коваленко. Їх затримання відбулося під час продажу чергової оптової партії наркотиків дилерам.
Вже багато часу я борюся з наркомафією в Умані та неодноразово звертався до Служби безпеки України, Прокуратури Черкаської області, Департаменту Національної поліції протидії наркозлочинності, і от нарешті ця справа зрушила з “мертвої” точки.
Крім наркоторговок – Євдокії Клименко та Юлії Коваленко, затримано ще декілька молодиків, причетних до розповсюдження наркотичних засобів. З приводу цієї події відкрито кримінальні провадження за ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 306 ч. 3 ст. 307 та ч. 2 ст. 317 Кримінального кодексу України.
Під час обшуку у приміщенні нарколабораторії правоохонцями вилучено 600 грамів героїну, 5 літрів ацетильованого опію, 5 кілограмів прекурсору та декілька пакунків з амфетаміном, а також лабораторне обладнання, хімічні компоненти, кошти з продажу наркотичних речовин та дві одиниці вогнепальної зброї. За висновками експертів вартість наркотиків на «чорному ринку» становить майже 1 000 000 гривень.
Впевнений, що справи по викриттю наркоторговців продовжуватимуться й надалі, і я, як народний депутат цьому сприятиму. Висловлюю щиру подяку від імені всіх уманчан Голові Служби безпеки Украіни пану Грицаку за велику роботу, виконану працівниками СБУ по викриттю наркоторгівців та їх затриманню!

Фото Антона Яценко.
Фото Антона Яценко.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.