Курсанти Уманської автомобільної школи складали іспити під наглядом громадськості (фото)

Опубліковано: 28.04.2016

Територіальному сервісному центрі МВС №7142 (місто Умань), було залучено громадський актив при складанні іспитів курсантами Уманської автомобільної школи Товариства сприяння обороні України ТСОУ, дізнались Умань News у “Вичерпно. Інформаційне видання Черкащини”

До комісії увійшли депутат міської Ради від ВО «Свобода», заступник голови ГО «Координаційний центр захисників Уманщини», голова Уманського міського ГО «Майдан» Сергій Яремчук, член Громадської Ради при Уманській міській Раді, голова комісії по молодіжній програмі Олександр Забажчук, голова ГО «Спілка автовласників Уманського регіону» Віктор Дунаєв та в.о. начальника Уманського ТСЦ №7142 Володимир Дорошенко.

Результатами перевірки всі присутні залишилися задоволені. За словами члена Громадської Ради при Уманській міській Раді, голови комісії по молодіжній програмі Олександра Забажчука, до нього часто звертаються мешканці міста та району з різними проблемами, в тому числі й корупційними проявами на які представники громадських організацій реагують миттєво, однак скарг на роботу Територіального сервісного центру №7142 та навчальні заклади ТСО України за останні роки не надходило.

Депутат міської Ради Сергій Яремчук та голова ГО «Спілка автовласників Уманського регіону» Віктор Дунаєв також позитивно оцінили роботу сервісного центру, та зауважили, що вартість надання послуг в ньому є порівняно невеликою та найнижчою за останні роки, а найголовніше – доступною абсолютно всім громадянам.

Відмітили присутні і якість підготовки курсантів в уманській автомобільній школі. Навчальний заклад є лідером в місті та регіоні за кількістю та якістю підготовлених водіїв. Матеріальна та технічна база серед подібних навчальних закладів є найкращою та своєчасно оновлюється. В автопарку школи в наявності більше 10 одиниць автомобільної техніки та всі необхідні класи для навчання курсантів всіх категорій. Тільки за минулий рік автомобільною школою було підготовленно більше 500 водіїв.

DSC_2582 (1)

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.