Від Цебрія почали втікати депутати

Опубліковано: 28.04.2016

Ряди фракції БПП зменшилися. Депутат міської ради Володимир Лисак за власним бажанням склав свої повноваження. Причина – не вистачає часу поєднувати роботу депутата та громадського діяча, як повідомляють center-news.

Володимир Лисак намагався двічі позбавитися депутатського мандата.21 квітня на позачерговій сесії він вперше виступив із бажанням скласти свої повноваження. Проте його колеги із партій “Відродження” та “Свобода”, які склали більшість, не проголосували за дане рішення.

Ситуація дещо змінилася 27 квітня. Володимир Лисак знову попрохав, аби депутати проголосували за дострокове припинення його депутатських повноважень. Цього разу обранці від партії “Відродження” змінили свою думку. А от “свободівці” продовжували наполягати на своєму. Все ж у результаті депутатською більшістю Володимир Лисак був позбавлений депутатського мандату.

– Я голова громадської організації учасників АТО «Булат», яка також на громадських засадах, депутатська посада також на громадських засадах. І дві таких громадських посади важко сумістити по часу, і по фізичних можливостях виконати повністю свої повноваження, – коментує Володимир Афанасійович. – Тому прийшов такий час, де потрібно було поставити вибір – або громадська організація, або депутатство. Я віддав перевагу громадській організації учасників АТО «Булат».

Хто займе місце Володимира Лисака у депутатському корпусі стане відомо на наступній сесії міської ради.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.