Ізраїльські медики ділилися досвідом роботи із лікарями Уманщини

Опубліковано: 29.04.2016

Більше 40 лікарів Уманщини пройшли 4-денні курси навчання у провідних Ізраїльських медичних працівників. Отримані теоретичні та практичні знання допоможуть надавати ще більш якісні медичні послуги та врятувати ще більшу кількість життів. На цьому міжнародна співпраця не завершується. Незабаром в Уманській міській лікарні за підтримки Посла Ізраїлю буде відкрито реанімаційну залу.

Із 25 по 28 квітня включно в Уманській міській лікарні медики Ізраїлю проводили навчання для місцевих лікарів. Руслан Фатіков,  лікар, співробітник клініки Іхілов, яка вважається однією з найкращих медичних клінік в Ізраїлі та Одеда Бедінг-Горінг, міжнародний експерт з питань надання невідкладної медичної допомоги при надзвичайних ситуаціях, ділилися своїх досвідом роботи та  інноваційними технологіями.

timthumb.phpПодібні семінари дуже важливі. Адже під час їх проведення лікарі діляться власним досвідом та отримують нові знання. В Ізраїлі такі семінари часто проводяться між медичними установами, – говорить Руслан Фатіков. – На жаль, останні 25 років, після розпаду СРСР, в Україні  майже не проводяться наукові дослідження у сфері медицини. І чимало практик лікарі вже позабували. Ми ж намагалися максимально розповісти про все те, що самі практикуємо. Сьогодні завдяки інноваційним технологіям кожен з нас має доступ до знань через мережу інтернет. І ті знання, які раніше коштували мільйони, тепер можна здобути безкоштовно. Моя порада лікарям – діліться власним досвідом, навичками. Навчайте один одного робити ті процедури, які ви вмієте. Адже знання це неймовірна сила.

Навчання проходили у рамка реалізації меморандуму, який було підписано 19 серпня 2015 року між Центром міжнародного співробітництва та розвитку при Міністерстві закордонних справ Ізраїлю та Уманською міською лікарнею.- Ми дізналися про досвід роботи не лише Ізраїлю, а й США, Німеччини та інших розвинутих країн. Маю надію, що набуті знання дадуть можливість лікарям та медсестрам ще краще надавати медичну допомогу, зберігати  життя та здоров’я мешканців нашого міста, – ділиться з нами головний лікар Уманської міської лікарні Валерій Мироненко.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.