ЗА ІНІЦІАТИВОЮ АНТОНА ЯЦЕНКО В УМАНСЬКІЙ МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ ПРАЦЮВАТИМЕ НОВОСТВОРЕНЕ ВІДДІЛЕННЯ ПЕРВИННОЇ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОПОМОГИ (ВІДЕО)

Опубліковано: 29.04.2016

Наприкінці 2014 року на території Уманської міської лікарні за ініціативою народного депутата України Антона Яценка, відбулася зустріч між Послом Держави Ізраїль паном Кораном, Благодійним фондом «Сучасне село та місто», що представляє Кулик Мая та комунальним підприємством Уманської міської лікарні, представником якої виступив Валерій Мироненко

«На цій трьохсторонній зустрічі йшла мова про допомогу ізраїльської сторони нашій лікарні, про виділення коштів для придбання медичного обладнання, яке було б установлено у приймальному відділенні та застосовувалося для надання медичної допомоги як жителям нашого міста, так і жителям навколишніх районів. Також хочу відмітити, що Антон Володимирович Яценко неодноразово допомогає нашій Уманській міській лікарні. Ним було придбано обладнання для майбутнього відділення паліативної допомоги, автоклав для відділення лабораторної служби, це наша бак лабораторія, яка знаходиться в паталогоана-томічному корпусі» коментує — головний лікар Уманської міської лікарні Валерій Мироненко. Профінансувати проект для закупівлі медичного обладнання з радістю погодилось Посольство Держави Ізраїль в Україні. Таким чином, у відділення було закуплено: гастродуоденоскоп, портативний УЗД апарат, електрокардіограф — 6–ти канальний, приліжковий пересувний концентратор, гематологічний аналізатор, біохімічний аналізатор, коагулометр, рентгенівський апарат, мікроскопи, стабілізатори. Окрема подяка місцевим бізнесменам та меценатам, які допомогли зробити ремонт у відділенні. «Я вдячний Антону Володимировичу, маю надію, що в подальшому ми й надалі будемо працювати над покращенням якості надання медичної допомоги нашим громадянам» — головний лікар Уманської міської лікарні Валерій Мироненко. Медичні заклади міст Умань, Монастирище, Христинівка, сіл Уманського, Монастирищенського, Христинівського районів, сіл Легедзине та ВишнопільТальнівського району постійно будуть забезпечуватись необхідним медичним обладнанням для діагностики та лікування жителів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.