Чистий четвер, але брудна субота?

Опубліковано: 30.04.2016

Останній тиждень перед Пасхою більшість представників громади так чи інакше приймали участь у прибиранні рідного міста, цей процес освітлювали в місцевих ЗМІ, міський голова Олександр Цебрій з колегами завзято вантажив мішки зі сміттям на причепи.

Але «Особливий день» підійшов до завершення, і за роботу взялися люди, які отримують за це гроші.

30 квітня, напередодні великого християнського свята, традиційно в суботу, їхала звична велика машина апельсинового кольору, та сіяла за собою бруд та запах перегару – в приватному секторі м. Умань, по вулиці Успенській (Лен. Іскри). Немолоді «молодики», лівою ногою (а лише так можна пояснити таку неакуратність) намагалися закидати сміттєві пакети в кузов свого авто. На прохання місцевих прибрати за собою, у відповідь чулося лиш незрозуміле буркотіння, змішане з лайливими словами та гикавкою.

При тому, що міська влада підіймає тарифи на вивезення сміття, уманчани вимушені прибирати за прибиральниками. Прикро, що представники фірми, якій свою високу довіру висловили очільники міста, своєю роботою перекреслюють всі потуги зробити Умань чистою.

IMG_1375

IMG_1376

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.