В уманському “АТБ” огірки з перевищенною нормою нітратів (фото)

Опубліковано: 02.05.2016

Спеціально для жителів Умані до Великодніх свят, перевірили огірки та помідори уманських ринків та супермаркетів на вміст нітратів. Як повідомляє  в Умань News “Вечірня Умань”.  Тож під лабараторні дослідження потрапили овочі з центрального і хаотичного ринків та найпопулярніші місцеві супермаркети «АТБ» і «Фуршет». Результати показали, що вміст нітратів перевищено в огірках, що лежать на полицях «АТБ» з дозволених 400 виявлено 556.9. Найнижчий вміст нітратів був у огірках з Центрального ринку.

За словами головного лікаря Уманської санепідемстанції Івана Гейко: «Такі продукти надзвичайно шкідливі діткам до одного року та людям похилому віку, надмірна кількість вживання таких овочів може привести до смерті.» На ринках та в інших супермаркетах надмірного вмісту нітратів в помідорах та огірках не виявлено.

Результати лабараторного дослідження

В уманському "АТБ" огірки з перевищенною нормою нітратів (фото)

Довідка. Вживання продуктів з перевищенням вмісту нітратів особливо шкідливе дітям. Вони викликають гальмування розумового розвитку. При частому вживанні таких продуктів виникає кисневе голодування, внаслідок розпаду клітин крові.

В уманському "АТБ" огірки з перевищенною нормою нітратів (фото)

20160429_144752_1 20160429_143943_1

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.