Частина уманських поліцейських пересіли на велосипеди (фото)

Опубліковано: 03.05.2016

Велопатрулі відновили роботу в Умані. У весняно-літній період у місцях з обмеженим рухом автотранспорту забезпеченням публічного порядку займатимуться мобільні велопатрулі. Про це  Умань News повідомили в прес-службі ГУ НП в Черкаській області. Такі заходи дають змогу працівникам поліції оперативно реагувати на повідомлення про порушення в місцях масового скупчення людей. Як правило велопатрулі несуть службу в центральному сквері, Дендропарку “Софіївка” та в інших місцях де патрулювання автомобілем є неможливим.

Основною задачею працівників поліції на велосипедах, є недопущення проявів порушення публічного порядку та оперативне реагування на повідомлення про скоєне правопорушення, а також своєчасне надання допомоги відпочивальникам, що потрапили в біду. Уманські велопатрулі були оснащені новітніми засобами отримання та передачі інформації. Сучасні гаджети, підключені до відомчих баз даних, а також до всесвітньої мережі інтернет, що допомагають працівникам поліції ідентифікувати правопорушника, своєчасно надати інформацію оперативному черговому, а також є помічником при спілкуванні з іноземцями.

На даний час в місті діє чотири мобільні патрулі на велосипедах, проте в майбутньому кількість таких нарядів планується збільшити.

13139350_608065676034568_1681335851775123621_n(1)

p2kXYyvpw3Q P_T9KokUQ9c 2vYeBOZeTpY

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.