Уманська школярка виграла електронну книгу (відео)

Опубліковано: 03.05.2016

Відзняти ролик про улюблений твір та виграти електронну книгу – так Черкаська обласна бібліотека для дітей заохочує підростаюче покоління читати. Конкурс книжкових відоеооглядів стартував у січні. Участь у ньому взяло більше 60-ти юних читачів. Нині журі підбиває підсумки, інформує  для Умань News Черкаська Служба Новин.

оловним переможцем, а відтак і власником електронної книги, стала читачка Уманської центральної міської бібліотеки для дітей Ірина Бень. Вона представила на конкурс огляд першої книжки із серії «Русалонька із 7-В» української письменниці Марини Павленко. Подарунком школярка дуже задоволена. Адже з книжкою зазвичай не розлучається. Каже, тепер читатиме ще більше.

Окремий приз отримав шестирічний Ваня Колдунов за книгу «Очам не вір, а серцем слухай». Її хлопчик написав самостійно.

У книжечці Ваня розповідає про хлопчика, який захотів побачити Бога. Цю ідею він вигадав сам. Мама пояснила, як працювати за комп’ютером та допомогла з оформленням.

Роботами конкурсантів журі вражене. Зізнаються: навіть не очікували такої кількості учасників. Тож обирати переможців було нелегко.

У планах бібліотекарів чимало подібних конкурсів. Адже вони неабияк заохочують дітей читати. Втім, віднайти спонсорів, які б забезпечили переможців достойними та цікавими подарунками, стає все складніше. Тож в обласній бібліотеці для дітей готові до співпраці з кожним, хто готовий вкладати гроші у майбутнє покоління та дарувати малечі радість.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.