Лісники гасили імпровізовану пожежу (фото)

Опубліковано: 04.05.2016

Під час пожежонебезпечного періоду, який триває нині, одним з найголовніших завдань для лісівників Черкащини є недопущення пожеж в зелених масивах, а у випадку їх виявлення – вчасна локалізація.

Мета навчань – на практиці відпрацювати взаємодію лісівників та рятувальників щодо ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежею в лісовому масиві. Інформує для Умань News видавництво “Дзвін”. Участь у навчаннях взяли перший заступник начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Горда та заступник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області В`ячеслав Гончар.

За задумом навчань, загорання виявив майстер лісу Корсунського лісництва під час об’їзду обходу у кварталі №28. Головний лісничий підприємства взяв на себе керівництво гасіння лісової пожежі.

З боку все виглядало по-справжньому, загроза від вогню була невигадана. Учасники навчань справилися з усіма поставленими завданнями на відмінно. Завдяки чіткій та злагодженій роботі всіх підрозділів загорання було швидко локалізовано та ліквідовано. На навчаннях були продемонстровані різні методи боротьби з лісовими пожежами та перевірено боєздатність спеціалізованої техніки лісівників і рятувальників, готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення лісових пожеж в природних екосистемах. Крім того, було відпрацьовано взаємодію та порядок організації підрозділів, які залучаються для гасіння лісових пожеж.

Пам’ятайте, що пожежа – це найбільший ворог лісу, тож будьте обережні з вогнем у зелених масивах!

Лісники гасили імпровізовану пожежу (фото)

Лісники гасили імпровізовану пожежу (фото)Лісники гасили імпровізовану пожежу (фото)

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.