Уманські студенти УДПУ ім. Павла Тичини зустрілись з відомими казкарями (фото)

Опубліковано: 04.05.2016

 

26 квітня, перед Великодніми святами, бібліотека УДПУ імені Павла Тичини організувала незабутню зустріч із  талановитими та креативними письменниками, поетами, і просто щирими, доброзичливими, відкритими до спілкування, сповненими душевною теплотою людьми: Сашею Кочубей – нашою землячкою, уманчанкою, Олегом Чаклуном, Іваном Андрусяком та Сергієм Пантюком, книги яких презентувало видавництво «Фонтан казок», яке було засноване у Києві навесні 2014 року. За словами видавців, їхня мета— «творити казки добрі, мисливі, пізнавальні, українські, сучасні, креативні», а головне— «звернені в майбутнє», адже «кожна мрія неодмінно починається з казки», тож гаслом видавництва обрали слова «Фонтан казок— щоб напувати мрії!».

Надзвичайно приємно, що зустріч проходила в невимушеній, дружній обстановці, де студенти та викладачі нашого вишу, а також запрошені на захід школярі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 мали прекрасну можливість вести живе спілкування з письменниками, із захопленням слухали історії написання їхніх творів, були глибоко вражені продекламованою поезією, зацікавлені проілюстрованою прозою з кумедними сюжетними лініями.

Надзвичайно приємно, що і наша книгозбірня отримала у подарунок цікаві, насичені, гарно проілюстровані книги та збірки душевних поезій. Впевнені, що така зустріч не могла не залишити незабутній слід у серці кожного з присутніх. Висловлюємо щиру подяку за це прекрасне знайомство, за те, що поринули завдяки вам, наші поети та письменники, всією душею у вашу творчість. Натхнення вам та творчих злетів!

kazki04168 kazki04167 kazki04166 kazki04165kazki0416main kazki04161 kazki04162 kazki04163

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.