В Умані врятували дворового пса разом із столичними волонтерами (фото)

Опубліковано: 08.05.2016

Вольт – це рудий пес дворової породи, що живе в гаражах дачного автокооперативу. Якийсь нелюд надів на нього тугий дротяний зашморг… а собака втік. І майже тиждень з роз’ятреною раною і металевим нашийником бігав по гаражах і нікого до себе не підпускав, – як повідомляють для Умань News  сайт 04744.info.

Вкінці березня 2016 року інформація про собаку, яка опинилася в біді, потрапила до волонтерів – захисників тварин.Намагалися відловити його самі, аби хоч якось допомогти, та не змогли. Викликали спеціалізовану «Службу порятунку тварин» з Києва, тим часом активно збираючи кошти серед своїх однодумців, знайомих і незнайомих (через соціальні мережі), аби заплатити за послугу. За 2 дні вдалося зібрати необхідні 2 тисячі гривень.

Спеціалісти доволі швидко влучили в поранену собаку снодійними капсулами, а пес знову наляканий подіями втік, ховаючись із останніх сил. Операція по вилученню проволки пройшла добре, очевидці розповідають, що “пацієнт” ужевидужує, рани затягнулися, шерсть відростає. Ще декілька днів Вольт провів час під наглядом ветлікаря, за цей час йому зробили щеплення, кастрували, чіпували і знайшли через Інтернет-голосування нове ім’я: Вольт! Так назвали за любов до волі і готовність за неї боротися.

Та чи повернеться довіра тварини до людей? Нікому не відомо.

Screenshot

2016_05_08_020936_729x547 1462690995-556 v1

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.