В Умані встановлено групу осіб, причетних до скоєння ряду тяжких злочинів

Опубліковано: 08.05.2016

Групою прокурорів Уманської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, поєднаного з насильством, небезпечним для життя та здоров’я потерпілого, яке завдало великої матеріальної шкоди.

Це кримінальне правопорушення передбачене ч. 3 ст. 289 КК України, – повідомляє для Умань News “Прочерк”. Дані особи звинувачуються у вчиненні нападу з метою заволодіння чужим майном, поєднаного із насильством, небезпечним для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу (розбій), вчиненого за попередньою змовою групою осіб, поєднаного із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, тобто кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України; у вчиненні незаконного позбавлення волі з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб, що спричинили тяжкі наслідки, тобто кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 146 КК України; у вчиненні завідомого залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження внаслідок іншого безпорадного стану, якщо той, хто залишив без допомоги сам поставив потерпілого в небезпечний для життя стан, тобто кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 135 КК України.

скачанные файлы (15)Осіб, причетних до вчинення даних злочинів встановлено. Наразі одному з них, 22-річному жителю м. Умань повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст. 135 ч. 1, ст. 146 ч. 2, ст. 187 ч. 4, ст. 289 ч. 3 КК України. На даний час перевіряється причетність вказаних осіб до вчинення інших кримінальних правопорушень. Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває, його хід взято на контроль Уманською місцевою прокуратурою.

За скоєне злочинцю загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна, інформує прес-служба уманської місцевої прокуратури.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.