На черкащині билися через червоний прапор (фото, відео)

Опубліковано: 09.05.2016

Сьогодні близько 10-ї години в Черкасах на Соборній площі сталася сутичка. Перед початком святкового мітингу, приуроченого до Дня перемоги, радикально налаштовані молодики зі “Свободи” та “Азову” спробували відібрати в людей старшого покоління червоний прапор, – повідомляє для Умань News “Інфо Міст”

Справа дійшла до застосування фізичної сили, тоді ж в конфлікт втрутилися правоохоронці. Утихомирити сторони до кінця  поліцейським так і не вдалося. У підсумку в супроводі поліції люди віднесли прапор в приміщення міськвиконкому, де протистояння продовжилося, але лише в словесний формі.

Сеперечка виникла через те, що згідно із законом “Про засудження комуністичного і нацистського тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки”, прапори, символи, зображення або інша атрибутика, в яких відтворено поєднання серпа і молота, серпа, молота і п’ятикутної зірки, є символікою комуністичного тоталітарного режиму, а поширення або публічне використання такої символіки є пропагандою комуністичного тоталітарного режиму.

222 3333 4444 6666 7777

1 Comment

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.