Поки ремонтуватимуть черкаський міст, доведеться об’їжджати через Канів

Опубліковано: 09.05.2016

Єдиний міст у Черкасах, що сполучає лівий і правий береги Дніпра, в аварійному стані. Черкаський міст, збудований на початку шістдесятих років минулого століття, негайно потребує капітального ремонту. Від надмірного потоку транспорту та сильної вібрації його покриття руйнується. Повідомляє для Умань News “Інфо Міст”

Міст розрахований на дві з половиною тисячі автомобілів на добу, нині ним їздять майже 12 тисяч машин, до того ж негабаритні. Знак обмеження до 40 тонн – фури просто ігнорують. Майже 60% транспорту перевантажені, кажуть у Службі автомобільних доріг області. З двох тисяч двохсот плит за всі роки поміняли тільки 10%. Капітальний ремонт мали зробити у 2009 році. Тоді замінили 68 плит і повністю верхній шар покриття. На ці роботи в той час запланували 97 мільйонів гривень. Але держава виділила п’яту частину від цієї суми. Тож зробили лише поточний. Торік замінили ще 35 плит. Але біда ще й в тому, що всі ці плити не закріплені. Під час руху вони вібрують і руйнуються. – Рано чи пізно, але міст може провалитись. Тоді простим ремонтом не обійдеться: потрібно буде замінити більше 200 плит. Це дуже великий обсяг робіт, – розповідає начальник управління цивільного захисту Віталій Полтавець.

В області створили спеціальну комісію. Для обстеження з бюджету виділили 190 тисяч гривень. Нині чекають на експертний висновок. Після цього працюватимуть над проектом ремонту. Якщо не затягуватимуть з проектними роботами і вчасно виділять гроші, ремонт мосту розпочнуть уже цього літа. Найімовірніше, рух перекриють і увесь потік транспорту піде через Канів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.