Конфлікт із червоним прапором у Черкасах. Постфактум (відео)

Опубліковано: 11.05.2016
Гіркий осад після Дня Перемоги, зазначає  Антон Яценко у соціальній мережі “Фейсбук” на офіційній сторінці.
 • Дорогі друзі!
  Нещодавно ми з Вами відсвяткували 71 річницю з Дня Перемоги нашого славетного народу над німецько-фашистською Німеччиною.
  Нагадаю, що в результаті Другої Світової війни загинуло близько 10 000 000 жителів України. Майже половину українських втрат у війні становило цивільне населення, 2,4 мільйона жителів України були вивезені на примусові роботи в трудові табори в Німеччину. В цілому Радянський Союз втратив 26 600 000 громадян.
  На жаль, Україна все далі і далі скочується в прірву як тоталітарна держава. Окремі активісти, такі як В’ячеслав Зозуля та інші, пред’явили мені претензію, що я в свій час не голосував за Закон № 317-VIIIвід 9.04.15. “Про засудження комуністичного та націонал – соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”. Дійсно, я не голосував за цей Закон, за нього можна було б проголосувати, якщо б там не було змін до статті 436-1 Кримінального кодексу, яка передбачає позбавлення волі за публічне використання символіки комуністичного, націонал – соціалістичного, тоталітарних режимів.
  Я не голосував для того, щоб уникнути подібних випадків, який наприклад, стався 9 травня у Черкасах під час святкування Дня Перемоги. Коли ветерани вийшли на святкування свого заслуженого потом і кров’ю свята Перемоги, та всього-на-всього намагалися розгорнути прапор, який на їхню думку, відображає точно такий же прапор, який свого часу встановили над Рейхстагом , над ними почали знущатися. Спочатку над ними знущалися так звані «активісти», по моєму глибокому переконанню – це фашисти і виродки з радикальних політичних сил і громадських формувань.
  Після чого ветеранів намагалися побити. Завдяки змінам до статті 436-1 Закону № 317-VIIIвід 9.04.15.
  проти ветеранів ВВВ в XXI столітті відкрито кримінальне впровадження і тепер їм загрожує 10 років тюремного ув’язнення з конфіскацією майна!
  Похмуре, дрімуче Середньовіччя відпочиває. Невже ми маємо моральне право називати себе громадянами європейської цивілізованої країни, якщо прийнятий Закон № 317-VIII від 9.04.15. у День Перемоги, який дозволяє ветеранів тільки за те, що вони йшли не з тою символікою, як комусь хотілось би , посадити в тюрми 90-літніх людей похилого віку.
  Завдяки цим ветеранам сьогодні ми всі не говоримо німецькою мовою, не є піддослідними в таборах Дахау, Освенцима та Бухенвальда.
  Вважаю, що даним Законом № 317-VIIIвід 9.04.15. Україна урівняла себе з тоталітарними країнами часів 30-40-х років.
  Відразу на думку спадає фашистська Іспанія, фашистська Італія, де в 30-40 роки двадцатого століття вогнем і мечем було придушення інакомислення. Ще раз перечитав уважно цей закон, не зрозуміло чому його автори не вказали, що заборонено влаштовувати факельні ходи накштальт часів Гітлерівській Німеччини. Це чомусь сьогодні нормально сприймається. Так само нічого в цьому Законі не конкретизовано щодо радикальних політичних партій і громадських організацій, які фактично культивують в Україні фашизм та ксенофобію. Підкреслюю, що я, як народний депутат за цей Закон не голосував!
  Вважаю, що даний Закон потрібно негайно змінити. Зі свого боку я, як народний депутат звертаюсь до всіх правозахисників з проханням надати допомогу в цей час ветеранам війни які по суті ні в чому не винні. Вважаю, що 92-річні ветерани війни, які проливали кров і всього-на-всього хотіли пройти з прапором, не заслуговують 10 років в’язниці з конфіскацією майна. Відразу згадується Сталінська «58 стаття», коли за контррадянську агітацію давали 10 років в’язниці.
  Я жодним чином не придержуюсь Комуністичних поглядів і вважаю великим злом те, що в перебігу 70 років відбувалося в нашій країні при правлінні більшовиків, а в подальшому комуністів. Проте, вважаю, що ми не маємо право уподібнюватися тоталітарному режиму і ось таким ось чином переслідувати інакомислення, при цьому воювати з героями.
  З їх точки зору саме під цими прапорами вони проливали свою кров і йшли в атаку. Ми не маємо морального права, психологічно знищувати цих людей. Викладаю статтю, яка мене вразила.

P. S. Вважаю, що політичні сили, які влаштовують факельні ходи, повинні розцінюватися як фашистські. Чомусь про це в Законі № 317-VIII від 9.04.15. про це нічого не сказано.
Я готовий сам оплачувати послуги адвоката героям, які захищали нашу країну від німецько-фашистських загарбників та у наш час, будучи у літньому віці стали жертвами «активістів»- фашистів у День Перемоги.

Відеосюжет “Громадське телебачення: Черкаси”

No Comments

  Leave a Reply

  Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.