Анатолій Ліпкан відмовився надати уманський центральний стадіон для проведення фінального матчу

Опубліковано: 12.05.2016

Остаточно вирішено коли і де відбудеться фінальний матч кубка Черкаської області-2106 між командами “УТК-Ятрань” та “Ретро”. Повідомляє Футбол Уманщини від Ігоря Соболенка.
Фінал кубка Черкаської області-2016 не відбудеться в Умані по причині відмови "Уманьферммашу" надати стадіон

 • Ось інформація з офіційного сайту ФФЧО:Фінальний матч цьогорічного розіграшу Кубку Черкащини між командами «УТК-Ятрань» Уманського району та Ватутінського ФК «Ретро» відбудеться 22 травня в м. Черкаси на стадіоні «Центральний» о 16-00 годині.Початково федерацією футболу області місцем його проведення розглядався уманський стадіон «Уманьферммаш».
  Але після повідомлення керівництвом-власником цієї спортивної споруди, що стан футбольного газону погіршився і в даний час на ньому ведуться агротехнічні роботи, проведення 22 травня цього поєдинку під питанням і тому Федерацією було прийнято рішення провести його в Черкасах.
 • Додам лише коротко. Керівник УТК особисто звертався до керівництва “Уманьферммашу” (не одноіменного ФК) . Аналогічно зверталося і керівництво ФФЧО. Зверталися із проханням надати стадіон (не безплатно) для проведення фінального матчу. Але не знайшли розуміння з боку власника стадіону. А відтак місцем проведення матчу між “УТК-Ятрань” та “Ретро” стане знову стадіон у Черкасах. Цікаво, що провести фінал висловлювали бажання також Золотоноша і Корсунь-Шевченківський. Адже в цьогорічному Регламенті змагань не було однозначно прописано, що фінал обласного кубка буде проводитися в обласному центрі. Я неодноразово в попередні роки висловлювався, що обласний кубок мають право проводити не лише Черкаси. І ось ФФЧО з цього сезону врахували такі думки і побажання. Але маємо те, що маємо. Фіналу в Умані не бути. Коментувати тут щось не вважаю за потрібне. Все і так зрозуміло. Нагадаю лише, що за майже рік від смерті Володимира Семеновича Бойка так і не спромоглися увіковічити на стадіоні в Умані його імя хоча б памятною дошкою. По совісті, то було б порядно увіковічити у нас імя Володимира Семеновича Бойка. Втім такі імена і так залишаються в памяті людей та історії. Далі знову без коментарів.

2 комментария

 • Reply
  Олександр Широцький
  13.05.2016 at 01:35

  Цей фрукт Ліпкан дуже любить славу і надіється, що пройде час і стадіон назвуть його іменем.

Leave a Reply

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.