Жителі Умані які постраждали від негоди скаржаться на місцеву владу(фото)

Опубліковано: 14.05.2016

Замість картоплі – цегла, замість зелені – мул. Уманчани підраховують збитки, які їм спричинила негода. 10 травня за декілька годин у місті випала 1,5 місячна норма опадів. У результаті у містян затопило городи, будинки, погріби, сараї, гаражі. Мешканці мікрорайонів у своїх бідах звинувачують владу. Мовляв, були б стоки –  не було б затоплень. Чиновники ж всі звинувачення заперечують. Розповідає center-news

Мешкані провулку Матросова активно розчищають дороги, вичерпують воду із будинків, гаражів, погрібів та сараїв. На їхніх городах майже повністю знищенні всі насадження. А в деяких і досі стоїть вода на подвір’ях. Люди розповідають, що подібні затоплення у них відбувають кожного року. Адже воді просто нікуди стікати.

  • У нас вся городина, яка була посаджена змита до низу, а яка була насаджена внизу, то її просто замулило. На городі залишилися одні рівчаки від води та сміття, – говорить Тетяна 

У своїх нещастях містяни вони звинувачують місцеву владу. Стверджують, що якби у їхньому мікрорайоні працювали водневі стоки, і чиновники ліквідовували незаконні захоплення «вуличної» території, то такого лиха не сталося б.

  • Поки люди не «повиходили» на територію вулиці і незаконно на ній не поробили собі городів, то таких потопів у нас не було. Вода сама стікала по вулиці у природній стік. А зараз їй немає куди діватися, і все йде по дорозі до хат сусідів, – розповідає Наталія Білецька. – А «цивілізованих» водостоків у нас нема. І так уже триває близько 5 років. Куди ми  тільки не зверталися. Я до міського голови і телефонувала, і ходила, але у них відповідь одна: «Будемо робити, як тільки будуть гроші».  Вже не знаю, як потрібно до наших чиновників стукати, щоб вони нас почули.
  • Минулого року нам тут постелили асфальт. Але, то тільки назва. Це був не асфальт, а подрібнене будівельне сміття. Його весь вимило людям на городи,  подвір’я. Як результат, у нас усе одно все затоплене, – додає Віра Гусак.

В.о. начальника відділу житлово-комунального господарства Віталій Харченко розповідає, що каналізаційна система Умані була побудована більше 300 років тому і потребує капітального ремонту.

  • Каналізаційна система у місті досить стара, тому вона не може впоратися із таким великим об’ємом води у місті. Ми  вже не перший рік проводимо ремонтні роботі, і позитивні результати вже маємо. Проте є ще і недоліки, – говорить Віталій Харченко. – Вчора підтопило не лише приватні будинки, а й багатоповерхівки. Але скажу відверто, що причинами цього стали самі уманчани. Наші працівники зі зливних труб діставали пластикові пляшки, ганчір’я, які туди очевидно хтось скидав. Як результат каналізація позабивалася, і багатоповерхівки затопило. Добре, що все обійшлося без трагедій.

32 6242-710x434

DSC_6173 DSC_6224 DSC_6228

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.