ТСН на черкащині спілкувались з потерпілою, яка на власні очі бачила кульову блискавку (відео)

Опубліковано: 15.05.2016

Нагадаємо, що 12 травня на черкащині у будинку вибухнула кульова блискавка (фото)

Рідкісне природне явище власниця зруйнованої оселі бачила на власні очі. Під час грози вогняна куля зірвала дах цегляного будинку, залетіла на горище, а звідти потрапила в оселю. Вона розбила вікна, розплавила розетки, спалила усю електричну проводку та техніку в домі та навіть вибила дзеркало зі стіни у ванній кімнаті, розповідають в сюжеті ТСН Кульова блискавка залишила сліди й на руці господарки.

  • “Я лишилася жива дивом!”, – визнає вона. Господиня зустрічає ТСН зі сльозами та просить часу, аби заспокоїтися.

Місцева бізнесменка Алла Гонтар живе сама. Другу добу без світла і води. П’є заспокійливе, проводить в оселю і розказує, яка вона – кульова блискавка.

  • “Красива. Вона була яскраво-червона. Скільки житиму – стільки її бачитиму”, – каже жінка. Того дня вона була в будинку, почула якесь незрозуміле тріскотіння та шипіння. Гадала, що то дощ шумить і б’є по шиферу. Насправді куля вже залетіла на її горище.
  • “Воно підняло весь дах і поставило на місце. Шифер весь тут порушений”, – каже господиня.

Кульова блискавка завдала великої шкоди, приблизно на 10 тис. грн, та допомоги від держави годі й чекати. Діти, рідні та кілька сусідів чим можуть допомогають, але де взяти гроші на ремонт хоча б даху, вона не знає. Допомогти постраждалій від кульової блискавки жінці можна за такими реквізитами: картка Приватбанку за номером 5168 7423 3527 9901. Отримувач – Алла Іванівна Гонтар.

Детальніше у відеосюжеті ТСН:

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.