Уманський «Горіховий скандал» дійшов до Гройсмана

Опубліковано: 15.05.2016

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив заступнику ДФС та керівнику податкової міліції Сергію Білану відкликати всіх «податкових білок». Про це він заявив під час виступу на «Годині уряду» у Верховній Раді.

  • Даю доручення керівнику податкової міліції Білану – відкликати всіх своїх податкових “білочок” на базу дислокації, – сказав Гройсман. За словами Гройсмана, це схема на якій паразитують і заробляють сотні мільйонів доларів. Крім того, він закликав усіх, хто зловживає з експортом горіхів, припинити свою діяльність.

Також, Гройсман нагадав, що 11 травня на засіданні Уряду він доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі та іншим профільним відомствам надати для розгляду на наступному засіданні уряду постанову, в якому буде запропоновано комплекс заходів щодо усунення на українських митницях зловживань з експортом горіхів.

Як повідомлялося, ДФС передала до Мінфіну проект закону «Про внесення змін до Податкового кодексу (щодо оподаткування деяких операцій з продуктами рослинного походження)».

ДФС пропонує зміни до Податкового кодексу щодо ліквідації «схем з горіхами». Найчастіше такі схеми застосовуються за операціями з продуктами рослинного походження – горіхи, гриби і ягоди.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.