На уманщині знайшли наркотичні засоби

Опубліковано: 17.05.2016

Сьогодні працівниками Уманського РВП УВП ГУНП в Черкаській області за участю прокурора Уманської місцевої прокуратури, проведено санкціонований обшук на території домоволодіння, розташованого на території Уманського району, що належить раніше судимому за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів чоловікові. Повідомили для Умань News – “Прочерк”.

В ході проведення обшуку вилучено шприц ємкістю 10 мл., заповнений коричневою речовиною до позначки 8,5 мл., ємкість білого кольору заповнену речовиною коричневого кольору, 3 шприци із залишками речовини коричневого кольору, 2 шприци ємкістю 10 мл. кожний заповнені речовиною коричневого кольору до позначок 4 та 5 мл. З пояснень господаря домоволодіння виявлена речовина коричневого кольору являється наркотичною речовиною «ширка», яку він зберігав для особистого вживання та з метою збуту.

Крім того, встановлено, що вказаний громадянин використовував своє домоволодіння для незаконного вживання наркотичних засобів іншими особами.

Наразі призначено ряд судово-хімічних експертиз, після проведення яких буде вирішено питання про остаточну кваліфікацію вказаного кримінального правопорушення, інформує Уманська місцева прокуратура

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.