Уманчани стилізували багатоповерхівку в оригінальний український куточок (фото)

Опубліковано: 17.05.2016

Стіни розмальовані автентичними візерунками, під вікнами затишна клумба, огороджена тином, на якому красуються глечики та кошики, над усім цим вітер злегка розвіває вишитий рушник – це не пасторальна картинка українського села, а середмістя Умані і двір звичайної п’ятиповерхівки по вул. Грушевського, 87 (Урицького).

Повідомляє  та надає фото made-in-uman.in.ua – Зроблено в Умані. Мешканці будинку радо розповідають, що усю красу створили їх сусіди – Таня,  Ірина та Надя з чоловіком, які є ініціаторами усіх прекрасних перетворень навколо будинку.

  • Вони великі молодці, таку красу зробили у нашому дворі, кожен йде і любується. Все за свій рахунок зробили. Ми вже старі, не можемо, а вони трудяться. Ми їм дуже вдячні, – розповіла мешканка будинку Євгенія Костянтинівна.

Надія живе у цьому будинку все життя, а нещодавно вони з рідними та сусідами саме під своїми вікнами спробували створити куточок давньої української господи.

  • Спочатку думали, що просто побілимо, щоб для себе зробити гарно. А потім наш сусід дав книжку з розписами Уманщини – як в давнину хати розмальовували, стіни, над вікнами та під ними. Ми взяли цю книжку, почали гортати і намалювали під своїми вікнами, що кому сподобалось. Також почепили глечики і корзинки. І зробили собі такий куточок в українському стилі.

Дівчина розповіла, що загалом уся робота зайняла цілий день, не рахуючи те, що білим підмурок підвели ще напередодні.

  • Над усією красою працювали гуртом – я, моя мама Ірина, сусідка тьотя Таня і дядя Вова.

Надя зазначає, що могли б зробити весь двір таким або ще й кращим, якби було більше помічників і більше часу.

Scre8enshot Screensh0ot Screensh9ot Screenshot Screenжshot Screenзshot Screзenshot

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.