Жителі Умані можуть вишити власне ім’я (схеми)

Опубліковано: 19.05.2016
A4_horizont_2016_small-119 травня в Умані святкують День вишиванки. На вулицях міста можна зустріти перехожих у вишиванці, які поспішають по своїм справам.
А що таке вишиванка? Можна чути такий вислів: вишиванка – це генетичний код українського народу. Саме так, адже в кожному символі, в кожній квіточці на вашій вишиванці “закодовано” певну інформацію.
Так, завдяки Володимиру Підгірняку на Україні стартував новий проект – “Текстова вишивка”, де кожен бажаючий та охочий може вишити власне ім’я. Кожна літера – це вишитий символ, а кожен символ – це потужній оберіг.

Абетку та її тлумачення можна знайти у книзі Володимир Підгірняк, дослідник української писанки та вишивки, повідомляє «Автовишиванка».  Шляхом аналізу народної творчості прикарпатського краю, він виявив певні закономірності в орнаментах, які наштовхнули його на виявлення в них закодованої інформації.Кмітливий українець саме для вас вигадав спеціальний сайт –vyshyvka.ukrzen.in.ua, де можна вишити не лише будь-яке ім’я, а й інше слово онлайн.

Умань News також спробували перевіритиданий проект. Досить цікаво та не звично що будь-яку фразу можна закодувати у звичайній вишивці.
Наприклад, так виглядає фраза – “Слава Україні” в кольоровому та чорно-червоному варіанті.
Слава Україні!
Слава Україні! (1)
Тож, беріть в руки голку, нитку, і нумо вишивати обереги для своїх рідних та близьких. І памятайте, настрій з яким ви вишиваєте суттєво впливає на вишивку, тому тільки з хорошим настроєм та позитивними емоціями беріться за роботу.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.