ОНОВЛЕНО: Чим завершився суд над вбивцею студентки Анни Павленко (відео)

Опубліковано: 20.05.2016


Вчора відбулося судове засідання з приводу вирішення справи щодо вбивства Анни Павленко. Нагадуємо, що 4 січня 2016 року тіло 19-річної дівчини було знайдено її батьками у її ж квартирі.

1460272151_2Підозрюваним у вбивстві став тату-майстер – Віталій Прокудін. І хоча усі докази свідчать проти Віталія, суд досі не зміг закрити цю справу і відправити підозрюваного за ґрати.
Після судового засідання і суддів і свідока – Ольга Лагода – зустріли обуреними вигуками «Ганьба!» активістів, які прийшли підтримати сім’ю Анни Павленко. Та незрозуміло, кого саме звинувачувати: чи суд, у його некомпетентності, чи свідка, який дав неправдиві показання.

Адже Ольга Лагода на засіданні заявила, що убивць було троє, а вже на допиті спростувала свої власні слова, зізнавшись, що у ту ніч чула лише гуркіт дверей. Інформацію про те, що убивць було троє, вона дізналася від іншої сусідки, Віри, яка попри все на суд не з’явилася.

Також стало відомо, що в звинувачуваного у вбивстві Віталія в Умані була дівчина, з якою він мав серйозні стосунки, вона була знайома з його батьками і приїздила до них у гості. Проте, дізнавшись, що Віталія звинувачують у вбивстві, дівчина припинила їхні стосунки.images (4)

Остаточного вироку щодо долі Віталія ні сім’я вбитої, ні активісти так і не дочекались, тому що рішення суду було відкладено, а звинуваченому продовжили термін перебування під вартою до двох місяців.

Наступне засідання з приводу цієї справи відбудеться 14 червня. Усім, кому Анна Павленко була небайдужою, чекатимуть на вирок суду. Проте чи буде він справедливим і чи здійсниться він взагалі доводиться лише сподіватися.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.