Під час санкціонованого обшуку в домоволодінні 39-річного жителя Уманського району правоохоронці виявили та вилучили шприци з нарковмісноюречовиною. Вилучене направлено для проведення відповідного дослідження.
До співробітників Уманського районного відділення поліції надійшла оперативна інформація щодо можливої причетності 39-річного жителя одного із сіл району до незаконного зберігання наркотичної речовини. Дана інформація знайшла своє підтвердження.
По всій території вказаного домоволодіння, на вулиці, в приміщенні літньої кухні працівниками поліції було виявлено шприци із залишками речовини коричневого кольору. В приміщенні будинку в одній із кімнат було виявлено два шприци та пластмасову ємність які були заповнені рідиною темно бурого кольору. Усі предмети були вилучені працівниками поліції та направлені для проведення експертно-криміналістичного дослідження. У спілкуванні із слідчим чоловік повідомив, що вказану речовину зберігав для власного споживання. Правоохоронці встановлюють походження даних наркотиків.
За вказаним фактом слідчим відділенням відкрито кримінальне провадження передбачене частиною 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Санкція даної статті передбачає до трьох років позбавлення волі. Триває досудове розслідування
No Comments