Плату за землю, борги із зарплати на черкащині “вибивають” через суди

Опубліковано: 20.05.2016

Протягом цього року прокуратура Черкаської області скерувала до суду позовні заяви про стягнення понад півмільйона гривень заборгованості по обов’язкових платежах.

Лише протягом останнього місяці цього року суди області задовольнили два позови прокуратури в інтересах держави про стягнення з двох суб’єктів господарювання заборгованої плати за землю в розмірі майже 100 тис. грн. Повідомляють для Умань News – “Ні корупції”

Загалом, як повідомляє прес-служба відомства, на захист прав громадян та інтересів держави у 2015 році до судів скеровано позовів на суму 94,2 млн. грн. Переважна більшість позовів (80%) пред’явлена прокурорами на захист інтересів держави.

В інтересах громадян пред’явлено 47 заяв про погашення заборгованості із виплати заробітної плати на загальну суму 431 тис. грн. Задоволено 384 позови на загальну суму майже 51,4 млн. грн. (більше 2 млн. грн. складають кошти, які підлягають стягненню до бюджету).

На виконання судових рішень 2015 року реально стягнуто коштів та повернуто майна на загальну суму близько 44 млн. грн., що становить 90,5 % від суми за судовими рішеннями, що знаходяться на виконанні.

До всього у сфері захисту прав громадян та інтересів держави цьогоріч до судів вже пред’явлено 26 позовних заяв на загальну суму 1,1 млн.грн.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.