Програма «Світле місто та село» продовжується, розповідає Антон Яценко (відео)

Опубліковано: 20.05.2016

Дорогі друзі! Повідомляє народний депутат Антон Володимирович Яценко у соціальній мережі “Фейсбук”, на своїй офіційній сторінці.
Повідомляю Вам, що програма «Світле місто та село» продовжується. Вже встановлено 12 тисяч ліхтарів по вулицях міст Умань, Христинівка, Монастирище, сіл Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів.
В 2014 році за мого сприяння було оснащено ліхтарями вулиці міста Христинівка (268 ліхтарів). Роботи по освітленню я, як народний депутат продовжив у 2015 році (було встановлено 100 ліхтарів).
Нещодавно було освітлено ще низку вулиць в місті Христинівка:Святопокровська (Комсомольська), Героїв Крут (Горького), Сікорського (Ломоносова), Чорновола (Гагаріна), Ярослава Мудрого (Маяковського) та Симиренків (Мічуріна).
Планується встановити по вулицях Христинівки ще 112 ліхтарів.
Приємно констатувати, що до нового року вулиці, провулки Христинівки не залишаться без світла і місто буде сяяти як новорічна ялинка.
В подальшому планується завершити освітлення вулиць у містах Умань, Монастирище, селах Уманського, Монастирищенського та Христинівського районів.
Я, як народний депутат й надалі працюватиму у Ваших інтересах!

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.