На черкащині під час газозварювальних робіт ледь не загинули працівники (фото, відео)

Опубліковано: 21.05.2016

На Черкащині під час газозварювальних робіт ледь не загинули працівники. Про це повідомили у прес-службі УДСНС у Черкаській області.

Так, у селі Свидівок Черкаського району 20 травня горів двоповерховий будинок. Як стало відомо, через порушення правил пожежної безпеки під час проведення газозварювальних робіт сталося загорання у горищному приміщенні двоповерхового житлового будинку. Помітивши вогонь, робітники за допомогою вогнегасників намагалися ліквідувати загорання, проте загасити полум’я їм не вдалося.

Враховуючи реальну загрозу людям, а також великий обсяг пожежі, а вогонь до прибуття перших пожежних розрахунків встиг охопити 400 квадратних метрів покрівлі будинку.

Загиблих та травмованих на пожежі немає. Наразі підраховуються збитки завдані вогнем.

523175 621174 скачанные файлы

https://youtu.be/BFRoPCKemk4

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.