В Умані тепер штрафуватимуть людей які намагаються заробити на прожиття

Опубліковано: 22.05.2016

З настанням весняно-літнього періоду в Умані загострюється проблема стихійної торгівлі. Багато уманчан виявляють бажання продати надлишки сільськогосподарської продукції, вирощеної на присадибних ділянках, й обирають для цього, як правило, не ринки з обладнаними торговельними місцями, а людні, проте не пристосовані для торгівлі тротуари. 

Директори ринків згодні безкоштовно забезпечити торговими місцями найбільш незахищені верстви населення, аби торгівля здійснювалась у відповідних місцях і з дотриманням усіх ветеринарно-санітарних правил. Злісних правопорушників обіцяють притягувати до адміністративної відповідальність у вигляді штрафів від 340 до 1360 гривень та конфіскації предметів торгівлі.

Та виникає питання, чи доцільними є є боротьба з стихійною торгівлею, коли в Умані є набагато серйозніші питання. Навіщо Цебрій позбавляє права уманчан заробити собі додаткову копійку? Адже на одну пенсію чи зарплату не всім вдається прожити. Тим більше коли постійно підвищуються ціни, наприклад, на вивіз сміття.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.