“Псевдопереселенця” на черкащині затримали через сприяння та участь в терористичній діяльності

Опубліковано: 23.05.2016

22 травня повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України, переселенцю з Луганщини, який сприяв та брав участь у терористичній діяльності на тимчасово окупованій території України. Повідомляє для Умань News прес-служба прокуратури Черкаської області.

Так, прокуратурою області спільно з Управлінням Служби безпеки України в Черкаській області викрито незаконну діяльність громадянина України, який, перебуваючи в статусі особи, яка переміщена з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, з лютого 2015 року до теперішнього часу, займаючи посаду офіцера в одному зі структурних  підрозділів «збройних сил» терористичної організації «Луганська народна республіка», здійснював військове командування «взводом» та проводив військову підготовку бойовиків для подальшої участі в збройному опорі правоохоронним органам та Збройним силам України.
Наразі проводяться всі необхідні слідчі та процесуальні дії для повного і всебічного розслідування всіх обставин справи, завершення досудового розслідування та скерування обвинувального акта до суду.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.