Схема з субсидіями на черкащині “годує” олігархів

Опубліковано: 23.05.2016
Голова постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Володимир Бондаренко впевнений, що субсидії напряму із бюджету лише поповнюють кишені Нестора Шуфрича та Бойка, які продають українцям газ. Повідомляють у соціальній мережі – вконтакті Патріоти Черкащини.
“За рахунок людей працює система. Та коли ціна перевищує можливості людини, їй кажуть: ми все вернемо субсидіями. І субсидії прямо з державного бюджету йдуть до надавачів газу. А хто це? Шуфрич, Бойко і так далі”, – повідомив Бондаренко.
Також нардеп впевнений, що українці не спроможні платити за новими тарифами просто тому, що не мають на це грошей.
“У більшості європейських країн ціна на газ установлюється не за якимись факторами рентабельності, видобутку, а за фактором можливостей держави брати якомога менше з людей – втручається соціальний фактор. А в нас цей фактор не діє. Навпаки, є система “обдиралівки” звичайних громадян і за рахунок державного бюджету перекачування грошей до кишень олігархів”, – пояснив Бондаренко.
Нагадаємо, депутат від ВО “Самопоміч” Олена Бабаенко заявила, що якщо за субсидіями звернеться понад 50% населення України – слід вважати, що реформа субсидій провалилась.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.