Автостопом по Туречинні (частина ІІ): уманчанин відзняв своєї подорожі

Опубліковано: 24.05.2016

Дмитро Крижановський  відзняв відеохроніку своєї подорожі автостопом по Туреччині. Разом із другом він почав свій двотижневий піший маршрут Південним узбережжям Туреччини.  Повідомляє center-news.

У першій частині відеоподорожі вони прилетіли найдешевшим рейсом зі Львова до Стамбула,  де завдяки  Couchsurfing зупинилися на ніч у місцевого сирійця. Наступного дня вони подалися на трасу звідки планували подолати 850 км з півночі на південь країни. В результаті у Стамбулі їх “прошманали” поліцейські, і вони далі без проблем автостопом проїхали триста кілометрів. А потім застрягли на трасі і мусили заночувати на узбічі.
У другій частині хлопці все таки доїдуть  до Лікійської стежки. Вони покажуть деякі особливості формату такої подорожі. А саме як і чим вони харчувалися, де милися, і кого зупиняли.

Нагадаємо, що на початку квітня  Дмитро Крижановський разом зі своїм колегою Андрієм вирушили в чергову мандрівочку. Вони долетіли найдешевшим рейсом до Стамбулу, звідки далі автостопом проїхали 850 км на південь країни. Туди їх манила одна із перлин казкової Туреччини – один із найцікавіших пішохідних маршрутів Світу – Лікійська стежка, що простягається узбережжям Середземного моря на 500 км від містечка Фетіє до Анталії.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.