Черкащан турбує факт незаконного будівництва (фото)

Опубліковано: 26.05.2016

11-поверховий житловий будинок незаконно зводять у центрі Черкас одразу ж за приміщенням Черкаського планетарію та будинком Федерації профспілок Черкаської області.

Іван Сухарьков, депутат від ВО “Черкащина”, на сесії міської ради повідомляє: “Попередньо дозвільні документи надавались у 2006 році під офісне приміщення. У 2016 році документи було перероблено на будівництво багатоповерхівки. З попередніми землекористувачами та жителями ОСББ ніхто нічого не узгоджував. До того ж, ця земельна ділянка належить до класу, де заборонено будівництво житлових будинків”.

З вимогою припинити незаконне будівництво посеред міста народний обранець звернувся до міського голови. На противагу Артур Савін, директор департаменту архітектури та містобудування, заперечує, стверджуючи, що ніякого дозволу на будівництво багатоповерхівки не видавали: “Вони звернулися до міської ради щодо змін умов використання земельної ділянки. Тобто Черкаська міськрада це питання лише буде розглядати”.будівництво 2будівництво 1

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.