Як на Черкащині “замінували” школу (фото)

Опубліковано: 27.05.2016

Недбайливість або провокація підняла на ноги черкаських патрульних, пожежних та піротехніків. Учні черкаської загальноосвітньої школи №9 побачили, як двоє чоловіків залишили на території шкільного двору пакунок та швидко зникли. Подробиці події дізнавався сайт vikka.ua.

Виявивши знахідку, у шкільній адміністрації одразу викликали патрульну поліцію. Копи, у свою чергу, повідомили про підозрілий об’єкт біля школи пожежну службу та піротехніків. У результаті пакунок на шкільному дворі виявився коробкою з цеглиною.

Оглянувши знахідку, фахівці прийшли до висновку, що коробку залишили через її важкість, або ж просто хтось перевіряв швидкість реагування служб.

 “В учнів була фізкультура і вони побачили, як двоє чоловіків залишили у шкільному дворі цей пакет та пішли. Чоловіки були охайно одягнені та не схожі на безхатченків. Ми вирішили не чіпати цей пакунок та викликали патрульних”, – розповів заступник директора школи Василь Захарчук.

За його словами, територію шкільного двору одразу звільнили від людей. Евакуацію проводити не стали, щоб не створювати паніку.

“Коробку знайшли близько 11-ї години, вона частково була загорнута у скотч”, – розповів патрульний черкаської поліції Андрій Кутовий.

За словами очевидців, ані на території школи, ані поблизу неї не ведуться будівельні роботи. Тож версій, звідкіля була принесена цеглина оголошено не було.
598295831092 809946 934354 432236

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.